NASZE REALIZACJE CHARAKTERYZUJE:

  • WYSOKA JAKOŚĆ
  • ESTETYCZNE WYKONANIE
  • NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE PRZY ZACHOWANIU WSZYSKICH ZALET TRADYCYJNEJ MUROWEJ TECHNOLOGII
  • WYKORZYSTANIE NAJLEPSZYCH JAKOŚCIOWO MATERIAŁÓW
  • MIŁA SPRZYJAJĄCA OSTATECZNEMU SUKCESOWI ATMOSFERA PRZY BUDOWIE WASZEGO WYMARZONEGO DOMU
  • TERMINOWOŚĆ WYKONANIA KONTRAKTU

OFERUJEMY PAŃSTWU RÓŻNE
WARIANTY WYKOŃCZENIA:

  1. STAN SUROWY OTWARTY
  2. STAN SUROWY ZAMKNIĘTY
  3. STAN DEWELOPERSKI
  4. STAN POD KLUCZ

Firma

MARZYSZ O BUDOWIE SWOJEGO DOMU, MASZ DZIAŁKĘ I PROJEKT
LUB JESTEŚ W TRAKCIE JEGO WYBORU
CHCESZ WYBUDOWAĆ BUDYNEK KOMERCYJNY, USŁUGOWY
ZADZWOŃ 601 223 583

Nasza firma oferuje kompleksową budowę domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i rezydencji dla klientów indywidualnych, a także małych budynków komercyjnych i usługowych dla firm. Przejmujemy wszystkie obowiązki związane z procesem budowy budynku ograniczając obowiązki naszych klientów do odbioru poszczególnych etapów budowy. Kupujemy i dostarczamy na plac budowy wszystkie materiały biorąc za nie pełną odpowiedzialność. Zapewniamy pełny zakres sprzętu niezbędnego do wykonywania prac, zapewniamy zaplecze socjalne, a prace nadzorowane są przez uprawnionego i doświadczonego kierownika budowy.

FIRMA AKERBUD DZIAŁA NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC OD 1992 R. 

Podstawą działalności firmy jest budowa domów w stanie surowym w technologii tradycyjnej murowej ze ścianami z pustaków szczelinowych ceramicznych, POROTHERMU, GAZOBETONU lub YTONGA. Wykonujemy również budynki szkieletowe z wypełnieniem ścianą osłonową murowaną. Stropy preferowane to stropy żelbetowe wylewane monolityczne, ale w zależności od projektu, czy życzenia inwestora mogą być wykonane stropy gęstożebrowe prefabrykowane betonowe lub ceramiczne.
        Wykonywane w naszych budynkach są również różne warianty wykończenia zgodnie z najwyższymi wymogami jakości i estetyki. Część prac prowadzonych jest na zasadzie Generalnego Wykonawstwa, przy współpracy z wyspecjalizowanymi firmami sprawdzonymi co do fachowości i jakości w czasie wielu wspólnych realizacji.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE PRZY PROWADZENIU I ORGANIZACJI
ROBÓT BUDOWLANYCH GWARANTUJE
SZYBKOŚĆ, SOLIDNOŚCI I FACHWOŚĆ
W WYBUDOWANIU TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU.

Firma jest stosunkowo nieduża- budujemy kilka obiektów rocznie. Dzięki temu zapewniony jest niemal codzienny kontakt z klientem, a domy powstają w miłej i sympatycznej atmosferze. Na bieżąco rozwiązujemy wszystkie problemy dostosowując budowę do państwa potrzeb i wymagań.